Senioreninformatie oktober 2021 

In het teken van Oktober = woonmaand is hieronder de volgende informatie:

 

 

Actuele info overige onderwerpen:

  •  
  • Oogcafe Cultuurgebouw, elke derde woensdag van de maand, bedoeld voor iedereen die zelf of in zijn/haar omgeving te maken heeft een visuele beperking of oogaandoeningWebsite: het oogcafe haarlemmermeer
  •  
  • Slimotheek in de bibliotheek met technische ondersteuningsapparatuur , niet alleen in Hoofddorp, maar ook Badhoevedorp en Nieuw-Vennep; Website: bibliotheek meedoen slimotheek
  • Vanaf 13 oktober elke 2e woensdag van de maand in het Cultuurgebouw te Hoofddorp: Roze Regenboogcafe, een veilige en gezellige plek voor LHBTI+ouderen met workshops, een heuse 'roze pub quiz', een lezing, concert of expositie Website: Haarlemmermeer roze regenboog cafe rijker

 Met vriendelijke groet,

 H. (Hilda) Stevens-van Steenis

Beleidsadviseur cluster Samenleving, Sport en Cultuur

Tel . 0900-1852

Doorkiesnummer 023-5676158

Mobielnummer: 06-48364690


Raadhuisplein 1
Postbus 250
2130 AG Hoofddorp
www.haarlemmermeer.nl

Werkdagen: di, wo, do